Hoërskool Gerrit Maritz
Tuis Skool Kalender Ons Skool Inskrywings Finansies Akademie Sport Personeel Foto Album Kontak Ons

DATUM
DATE

SESSIE
SESSION

Gr. 8

Gr. 9

Gr. 10

Gr. 11

Gr. 12

VRYDAG

 FRIDAY

24/05/2019

08:00

AFR HT / AFR EAT
(2h)

AFR HT / AFR EAT
(2h)

WISK / MATHS P1 (1½h)
TEG WISK / TECH MATHS P1 (1h)
WISK GELET / MATH LIT P1 (1h)

FIS WET / PHY SCI P1 (2h)
TEG WET / TECH SCI P1 (2h)

RTT / CAT (3h)

12:00




VERB / CONS (2h)

RTT PRAK / CAT PRAC (3h)

MAANDAG
MONDAY

27/05/2019

08:00

WISK / MATHS
(1½h)

SW / SS
(2h)

WISK / MATH P2 (1½h)
TEG WISK / TECH MATHS P2 (1h)
WISK GELET / MATH LIT P2 (1h)

FIS WET / PHY SCI P2 (2h)

BES ST / BUS /ST (3h)

12:00




LO (1½h)

ENG HL/ENG FAL P1

DINSDAG

 TUESDAY

28/05/2019

08:00


TEGN / TECH (2h)

TOERISME / TOURISM (2h)
SIVIEL / CIVIL (2h)
MOTOR (2h)
ELEK / ELEC (2h)

GEOGR P1 (3h)

REK / ACC (3h)

12:00




AFR HT (2½h)/ AFR EAT V2
(2h)

IGO / EGD P1 (3h)

WOENSDAG
WEDNESDAY

29/05/2019

08:00

ENG HL / ENG FAL
(2h)


VERB / CONS (1½h)

REK / ACC P1 (2h)
SIVIEL / CIVIL (2h)
MOTOR (2h)
ELEK / ELEC (2h)

AFR EAT V1 (2h)
ENG FAL P2 (2h)

12:00



LO (1½h)

ENG HL / ENG FAL P1 (2h)

TOERISME / TOURISM (3h)
SIVIEL / CIVIL (3h)
MOTOR (3h)
ELEK / ELEC (3h)

DONDERDAG
THURSDAY

30/05/2019

08:00


ENG HL / ENG FAL
(2h)

LEW WET / LI SCI (2½h)

RTT PRAK / CAT PRAC (3h)

AFR HT V1 (2h)
ENG HL P2 (2½h)

12:00



AFR EAT V1 (2h)
ENG FAL P2 (2h)

RTT PRAK / CAT PRAC(3h)


VRYDAG

 FRIDAY

31/05/2019

08:00

LO (1½h)


FIS WET / PHYSCI P2 (2½h)
TEG WET / TECH SCI P2 (2h)

WISK / MATHS P1 (2h)
TEG WISK / TECH MATHS P1 (1h)
WISK GELET / MATH LIT P1 (1½h)

FIS WET / PHYSCI P2 (2½h)
TEG WET / TECH SCI P2 (2h)

12:00



AFR HT V1 (2h)
ENG HL P2 (2h)

ENG HL (2½h) / ENG FAL P2 (2h)


MAANDAG
MONDAY

03/06/2019

08:00


NW / NS (2h)

FIS WET / PHYSCI P2 (2h)

WISK / MATHS P2 (2h)
TEG WISK / TECH MATHS P2 (1h)
WISK GELET / MATH LIT P2 (1½h)

FIS WET / PHYSCI P2 (2½h)
TEG WET / TECH SCI P2 (2h)


12:00



RTT / CAT (2½h)

GEOGR P1 (1½h)

AFR HT V2 (2½h)

DINSDAG

 TUESDAY

04/06/2019

08:00

KUNS / ART(1½h)

AFR HT 2 / AFR EAT 2 (2h)

ENG HL P1 / ENG FAL P1 (2h)

BES ST / BUS ST (2h)

LEW WET / LI SCI (2½h)

12:00



ENG FAL / ENG HL P1

AFR EAT V1 (2h)

LO (2h)

WOENSDAG
WEDNESDAY

05/06/2019

08:00






12:00






DONDERDAG
THURSDAY

06/06/2019

08:00

EBW / EMS (2h)

ENG HL 2 / ENG FAL 2 (2h)

GEOGR P1 (2h)

TOERISME / TOURISM (2½h)

VERB / CONS (3h)

12:00



AFR HT / AFR EAT V2 (2h)

IGO / EGD P1 (3h)


VRYDAG

 FRIDAY

07/06/2019

08:00


EBW / EMS (2h)

RTT PRAK / CAT PRAC (2½h)

REK / ACC P2 (2h)

WISK / MATHS P1 (3h)
TEG WISK / TECH MATHS P1 (2h)
WISK GELET / MATH LIT P1 (2h)

12:00



RTT PRAK / CAT PRAC (2½h)

AFR HT V1 (2h)


MAANDAG
MONDAY

10/06/2019

08:00

NW / NS (2h)


BES ST / BUS ST P1 (2h)

BES ST / BUS ST P2 (2h)

IGO / EGD P2 (3h)

12:00



IGO / EGD P1 (2h)


VERB / CONS

DINSDAG

 TUESDAY

11/06/2019

08:00


WISK / MATHS (2h)

REK / ACC (2h)

IGO / EGD P2 (3h)

WISK / MATHS P2 (3h)
TEG WISK / TECH MATHS P2 (2h)
WISK GELET / MATH LIT P2 (2h)

12:00



GEOGR P2 (1½h)



WOENSDAG
WEDNESDAY

12/06/2019

08:00

SW / SS (2h)


BES ST / BUS ST P2 (2h)

LEW WET / LI SCI (2½h)

GEOGR P1 (3h)

12:00





GEOGR P2 (1½h)

DONDERDAG
THURSDAY

13/06/2019

08:00


LO (1½h)

IGO / EGD P2 (2h)

RTT / CAT (2h)

AFR EAT V2 (2h)

12:00






VRYDAG

 FRIDAY

14/06/2019

08:00

TEGN / TECH (1½h)

KUNS / ART (1½h)



IGO / EGD P3 (6h)

12:00






Junie eksamenrooster / June exam time table - 2019