Hoërskool Gerrit Maritz
Tuis Skool Kalender Ons Skool Inskrywings Finansies Akademie Sport Personeel Foto Album Kontak Ons
Contact us Tel: (012) 546 6685/6 Fax: (012) 565 5004 admin@gerries.co.za Find us Daan de Wet Nel Rylaan Pretoria Noord Follow us EINDEKSAMENROOSTER / FINAL EXAMS TIMETABLE

Datum / Date

Dag / Day

Ses

Tyd / Time

Gr 8

Gr 9

Gr 10

Gr 11

24 Oktober / 24 October

DONDERDAG / THURSDAY

1

8:00

LO (1½)


ENG HL P2 (2)

ENG FAL P2 (2)

REK V1 / ACC P1 (2½)

25 Oktober / 25 October

VRYDAG / FRIDAY

1

8:00


WISK / MATH P1 (1)

LEW WET / LIFE SCI P1* (2½)

ENG HL P2 (2)

ENG FAL P2 (2)









28 Oktober / 28 October

MAANDAG / MONDAY

1

8:00


WISK / MATH P2 (1)

ENG HL P1* (2)

ENG FAL P1* (2)

ENG FAL P1* (2)

29 Oktober / 29 October

DINSDAG / TUESDAY

1

8:00

AFR HT / EAT (2)

ENG HL / FAL P1 (2)

LITERATURE

VERB / CONS* (3)

REK V2 / ACC P2 (2½)

SIV / CIV (3)

MEG / MECH (3)

ELEK / ELEC (3)

30 Oktober / 30 October

WOENSDAG / WEDNESDAY

1

8:00


AFR HT / EAT V1 (2)

REK V1 / ACC P1 (2)

SIV / CIV (3)

MEG / MECH (3)

ELEK / ELEC (3)

RTT / CAT PR (3)

2

12:00



IGO / EGD P1 (2)

IGO / EGD P1 (3)

31 Oktober / 31 October

DONDERDAG / THURSDAY

1

8:00

ENG HT / EAT (1½)  


GEO P1* (3)

LEW WET / LIFE SCI P1* (2½)

2

12:00



GEO P2 (1½)


1 November

VRYDAG / FRIDAY

1

8:00

WISK / MATH P1 (1)


ENG FAL P3 (2½)

ENG FAL P3 (2½)









4 November

MAANDAG / MONDAY

1

8:00

WISK / MATH P2 (1)


AFR EAT V1** (2)

AFR EAT V1** (2)

2

12:00



LEW WET / LIFE SCI P2* (2½)

LO* (2)

5 November

DINSDAG / TUESDAY

1

8:00


ENG FAL P2 (2)

ENG HL P2 (2)

LANGUAGE

RTT / CAT (2)

RTT / CAT (2)

6 November


WOENSDAG / WEDNESDAY

1

8:00

SW / SS (2)


RTT / CAT PR (3)

GEO P1* (3)

2

12:00




GEO P2 (1½)

7 November


DONDERDAG / THURSDAY

1

8:00


AFR HT / EAT V2 (2)

BES / BUS P1*(2)

BES / BUS P1*(2)

2

12:00



LO* (2)

LEW WET / LIFE SCI P2* (2½)

8 November

VRYDAG / FRIDAY

1

8:00



WISK V1 / MATH P1(2)

WISK GELET V1 / MATH LIT P1 (1½)

TEG WISK V1 / TECH MATH P1* (2)

FIS WET V1 / PH SCI P1 (3)

TEG WET V1 / TECH SCI P1* (3)

TOER / TOUR. (3)









11 November

MAANDAG / MONDAY

1

8:00


SW / NS (2)

WISK V2 / MATH P2 (2)

WISK GELET V2 / MATH LIT P2 (1½)

TEG WISK V2 / TECH MATH P2 (2)

FIS WET V2 / PH SCI P2 (3)

12 November

DINSDAG / TUESDAY

1

8:00


EBW / EMS (2)

TOER / TOUR* (3)

BES / BUS P2*(2)

2

12:00



AFR HT V2** (2)

AFR EAT V2** (2)

AFR HT V2** (2½)

AFR EAT V2** (2)

13 November

WOENSDAG / WEDNESDAY

1

8:00

NW / NS (2)


AFR HT V1** (2)

AFR HT V1** (2)

ENG HL P1* (2)

14 November

DONDERDAG / THURSDAY

1

8:00


NW / NS (2)

BES / BUS P2*(2)

IGO / EGD P2 (3)

15 November

VRYDAG / FRIDAY

1

8:00


TEG / TECH (1)

FIS WET V1 / PH SCI P1 (2)

TEG WET V1 / TECH SCI P1* (3)

WISK V1 / MATH P1 (3)

WISK GELET V1/ MATH LIT P1 (2)

TEG WISK V1/TECH MATH P1 (3)









18 November

MAANDAG / MONDAY

1

8:00

KUNS / ART (1½)


FIS WET V2 / PH SCI P2 (2)

WISK V2 / MATH P2 (3)

WISK GELET V2 / MATH LIT P2 (2)

TEG WISK V2 / TECH MATH P2 (3)

19 November

DINSDAG / TUESDAY

1

8:00


KUNS / ART (1½)

REK V2 / ACC P2 (2)


20 November

WOENSDAG / WEDNESDAY

1

8:00

TEG / TECH (1)


IGO / EGD P2 (2)


21 November

DONDERDAG / THURSDAY

1

8:00


LO (1½)


VERB / CONS* (3)

22 November

VRYDAG / FRIDAY

1

8:00

EBW / EMS (2)












2019